Genus Open 4. september Oslo

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbDistanseKlasserStatus
Aleksander BoranderNOR--- ingen klubb ---LangM30-39
Alexander LøvenskioldNORBærum OCKLangM50-59
Alexander S. AdamsNOR--- ingen klubb ---LangM30-39
Audun KrogstadNORSykkelklubben Skar OsloLangM17-29Din påmelding er registrert
Bjørn Ole InglingstadNOR--- ingen klubb ---LangM50-59
Caroline VamnesNORBærum OCKLangK30-39Din påmelding er registrert
Christer Rinnan AafloenNORBærum OCKLangM40-49Din påmelding er registrert
Christian August FranckeNORBærum OCKLangM17-29Din påmelding er registrert
Dag Ole StorrøstenNORBærum OCKLangM60+Din påmelding er registrert
Edvard KlevNOR--- ingen klubb ---LangM50-59
Emilie Klev BergheimNORBærum OCKLangK17-29
Erik AsterNOR--- ingen klubb ---LangM40-49Din påmelding er registrert
Erik Chambe-EngNOR--- ingen klubb ---LangM50-59
Erik HannisdalNORSagene IF SykkelLangM30-39
Erik SchmidtNORBærum OCKLangM40-49Din påmelding er registrert
Fredrik AulieNOR--- ingen klubb ---LangM17-29Din påmelding er registrert
Frode Fagerhaug KolvikNORSagene IF SykkelLangM30-39Din påmelding er registrert
Geir BergheimNORBærum OCKLangM50-59
Hans SkariNORSK Rye sykkelLangM50-59Din påmelding er registrert
Hans-Christian FranckeNORBærum OCKLangM50-59Din påmelding er registrert
Jo Daniel StorengenNORFTT Oslo Sykkelklubb - SykkelLangM30-39Din påmelding er registrert
Joachim Wallem RasmussenNORSykkelklubben Skar OsloLangM30-39Din påmelding er registrert
John André CodlingNORDrammen Cykleklubb - SykkelLangM50-59Din påmelding er registrert
Jonathan SætreNOR--- ingen klubb ---LangM17-29Din påmelding er registrert
Jostein Lind NørbechNORBærum OCKLangM30-39Din påmelding er registrert
Kai SolemNORÅslia SkilagLangM40-49Din påmelding er registrert
Kenneth HoffNORRomeriksåsen SKLangM40-49Din påmelding er registrert
Lars HolthNOR--- ingen klubb ---LangM40-49
Lars kabbeNORGrenland SKLangM40-49Din påmelding er registrert
Lisa Christin AxmanSWEBærum OCKLangK40-49Din påmelding er registrert
Marius BækkevarNORBærum OCKLangM40-49Din påmelding er registrert
Martin JarrettNORNjårdLangM30-39
Martin TjøttaNORBærum OCKLangM17-29Din påmelding er registrert
Ola NatvigNORBærum OCKLangM30-39Din påmelding er registrert
Olav Lie SveenNORSolør CKLangM30-39
Patrick BlomquistNORBærum OCKLangM40-49Din påmelding er registrert
Per Allan JohanssonNORIF Frøy SykkelLangM40-49Din påmelding er registrert
Rajeev RaiNORBærum OCKLangM30-39Din påmelding er registrert
Rasmus DedenrothDENSykkelklubben Skar OsloLangM30-39Din påmelding er registrert
Raymond AamodtNORBærum OCKLangM30-39Din påmelding er registrert
Robert FagersandNORBærum OCKLangM50-59Din påmelding er registrert
Rolf-Eric BirknesNORBærum OCKLangM40-49Din påmelding er registrert
Ronny DøhliNOR--- ingen klubb ---LangM40-49
Sebastian Salvesen AdamsNOR--- ingen klubb ---LangM30-39
Sjur MidtskogenNORDrammen Cykleklubb - SykkelLangM40-49Din påmelding er registrert
Sondre KristiansenNORSK Rye sykkelLangM17-29Din påmelding er registrert
Stein Arne LieNORBærum OCKLangM50-59Din påmelding er registrert
Steinar SørlieNORBærum OCKLangM40-49Din påmelding er registrert
Stig-Arne TrøaNORBærum OCKLangM40-49Din påmelding er registrert
Terje SnarbyNOR--- ingen klubb ---LangM30-39
Rad 1-50, totalt 55